-->

пʼятниця, 2 лютого 2024 р.

Наші досягнення 2024 р.3 лютого 2024 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, до участі в якій був залучений і учень 11 класу нашого ліцею Іванов Владислав, який за отриманими результатами зайняв І місце й продовжить боротьбу від нашої області у 4 етапі на всеукраїнському рівні.

Бажаємо подальших навчальних досягнень та успіхів у творчих звершеннях .І знову маємо перемоги на освітньому фронті

З 8 по 16 лютого проходив ІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН України, під час якого захищали свої роботи учень 7 класу Луценко Ілля та учениця 8 класу Поштовнюк Лілія.

Ліля представляла свою роботу на тему "Вплив війни на рослинний світ України" у секції "Ботаніка" та показала себе більш ніж гідно, виступаючи проти учнів 10-11 класів.

А Ілля представляв свою роботу на тему : "Дослідження впливу показників води на видовий склад риб" у секції "Охорона довкілля та раціональне природокористування ", та, у запеклій боротьбі, здобув ІІІ місце

Вітаємо наших діток, ми вами безмежно пишаємось. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а продовжувати крокувати широкими кроками на вашому науковому шляху!


У листопаді 2023 року проходив обласний етап конкурсу для дітей та юнацтва "Літературний Всесвіт", присвячений 105-й річниці від дня народження В.О.Сухомлинского.

Талановитий учень 3 класу Козак Олексій проявив свою фантазію, вміння відображати думки про Космос і Всесвіт та виконав творчу роботу "Пригода Арсі" у напрямку "Нова космічна казка" і зайняв почесне 2 місце у категорії молодша група.

Вітаємо!

Бажаємо творчих успіхів та перемог!

Для здобувачів освіти 3 класу вже стала традицією участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру". На Всеукраїнському етапі учні показали добрий результат та нагороджені сертифікатами за участь!Вітаємо учнів 3 класу із зайнятим призовим місцем у конкурсі "LEGO World" в номінації Конструювання техніки з конструктора LEGO "Мрія сучасного інженера".

Пишаємося нашими талановитими лего-майстрами!

Нехай це буде тільки початок яскравих здобутків та великих звершень!

Вітаємо учня 7 класу Миндру Юрія із зайнятим місцем у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі "Різдвяний вогник" у номінації образотворче мистецтво.  Бажаємо подальших творчих успіхів!
 

Немає коментарів:

Дописати коментар